Trojan pomlouval kolegy

17. srpna 2006 v 15:45 | Jan Beer, foto Jiří Bačák |  Celebrity
Karlovy Vary - Tak toto malý český rybníček, který si říká šoubyznys, ještě nezažil! Herec Ivan Trojan, bratr známého producenta, začal v Karlových Varech pomlouvat své kolegy.

Dokonce ty, kteří se nemohli ani bránit! Ve filmu Anděl páně hraje Ivan Trojan jednoho z padlých andělů, které Bůh v podání Jiřího Bartošky sešle na zem, aby se vykoupil ze svých hříchů coby žebravý mnich. Aby Trojan vypadal dost zdrchaně, sedl si na bar, kam však nešel prvoplánovaně kvůli přípravě na svoji roli...
Zaujala ho prý především s cigaretou v ruce sedící a popíjející Jana Štěpánková:
"Kdyby tam neseděla, tak bych tam nešel ani já, ale mě to fascinovalo proto, že jsem s ní dlouhá léta pracoval v Divadle Na Vinohradech a tam si nikdy nezapálila ani nenalila," vysvětlil nám herec.
Přestože hned dodal, že to bylo také poprvé a naposledy, co takto Janu Štěpánkovou viděl, faktem je, že ona svoji verzi příběhu přednést nemohla. Jednoduše proto, že ve Varech nebyla... Podezření o zlých úmyslech Ivana Trojana hned se smíchem rozehnal režisér Jiří Strach: "On pak vypadal tak rozkošně zdrchaně, že jsem to byl právě já, kdo je pak všechny během natáčení prosil, ať ho jdou znovu unavit na bar, aby role padlého anděla byla kontinuálně utahaná!"
Jan Beer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama