Emil z VyVolených: Lže jako když tiskne!

2. května 2006 v 23:26 | Jan Beer |  Reality show
Praha/Velké Přílepy - Maminku má v kriminále, kam za ní pravidelně jezdí. Kšefty shání, kde se dá. Když dojdou peníze, pracuje jako číšník. "Je to fičák," potvrzuje Emil Zajac, že šoubyznys není procházka růžovou zahradou.

Přestože se nikdy nedíval na dětmi obdivovanou Dádu Patrasovou v televizi, se svým milým úsměvem obelhal exVyVolený Emil Zajac ochranku na pražské diskotéce Hany Bany, aby se mohl zúčastnit oslav padesátin herečky a moderátorky Dagmar Patrasové. Měl tak možnost najíst se a napít zadarmo!
"Měl jsem tu dojednanou schůzku," vysvětloval nám pak, když jsme se ho ptali, jestli mu přítomnost na oslavě, kam ho nikdo nezval, není trapná.
V současné době prý pracuje bývalý horník z Ostravska kousek za Prahou jako číšník v restauraci ve Velkých Přílepech: "Cítím se být jinde, trošičku na výši," hodnotí změnu práce.
Jak se nám však podařilo zjistit, na place se příliš neukazuje! Raději chodí na kurs rétoriky a sní o úspěšné šňůře s imitátorem Václavem Faltusem. Ovoce jeho snažení již přineslo. Kvůli vysokému nájmu musel Emil pustit byt na Proseku a přestěhoval se do Kobylis, kde je lacinější nájem.
"Manželka je doma se synem," prozradil nám Emil, kde tráví čas jeho žena Radka, když chodí vymetat večírky.
Maminku, kterou má ve výkonu vazby pro podezření ze spáchání trestného činu v drogové oblasti, pravidelně navštěvuje: "Pokud bude uznána vinnou, ať jí zavřou, až zčerná," zaujal nekompromisní stanovisko. Jestliže bude maminka Emila odsouzena, hrozí ji až 10 let kriminálu!
A co Emil - sexuolog? "Hodně lidí se mě ptá na proslavenou polohu 98, zády k sobě" svěřil se s tím, že tomu se už prý jenom směje: "Klasičtější je 69, teď už to vím," řekl nám.
Do druhé řady reality show VyVolení by se chtěl alespoň na chvilku podívat: "Co jednou člověk okusí…," povzdechl si s tím, že výhry v hodnotě 15 miliónů korun by se mu teď náramně hodily!
"Pokud do dvou měsíců neseženu nějaký dobrý kšeft, na celý šoubyznys se vykašlu," svěřil se Emil Zajac s tím, že je zásadní rozdíl mezi tím být známý a úspěšný. Fakt, že ho kde kdo pozná na ulici, totiž žaludek nezasytí!
"Když přijde, dám mu šanci, ale mohu vám říci, že možná už naposledy. Během tří měsíců odpracoval Emil v naší restauraci jen pět dní," dozvěděli jsme se šokující zprávu od majitelky restaurace, ve které Emil Zajac tvrdí, že pracuje. Naposledy ho v ní viděli, když točil svůj medailónek pro televizi! A jak nám řekli hosté restaurace přímo na místě, sháněli už v ní Emila i lidé z firmy, od které si údajně půjčil peníze pro nesplácení svých závazků…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama