Vyskočil a Anife: Jak to je?

25. dubna 2006 v 8:25 | Jan Beer |  Celebrity
Kdo by to do nich řekl! Břišní tanečnice Amide uchvátila českého herce Ivana Vyskočila. A hned se vrhli do chomoutu! Dnes se rozvádí. Není to jen hra kvůli tomu, aby byli častěji vidět v novinách?

Na pondělí 24. dubna bylo plánováno jednání u Okresního soudu Praha - východ ve věci Vyskočil - Vyskočilová. Normální rozvod.
Před ním se jak Anife, tak Ivan, snažili vylít na sebe kyblíčky špíny. Anife běžně říká, že se známý český herec pouze přiživuje na její slávě. "Dokonale se zbláznila. Neví, co říká," kontroval Vyskočil, když jsme s ním mluvili.
Přestože mohli být oba dva předvedeni v poutech, kdyby se předsedající senátu rozhodl donutit je k účasti, nepřítomnost u soudu jim tentokrát prošla: "Odročili jsme jednání na 10. května," řekl nám zdroj ze soudu, který si nepřál být jmenován.
Otázkou zůstává, zda-li jejich rozvod není jen blufováním pro bulvární média. Břišní tanečnice Anife, kterou mohou televizní diváci vídat na Nově v Prásku, moc kšeftů v umělecké branži nemá. Stejně tak jako její manžel Ivan.
Žít z občasných honorářů za 1 - 2 tisíce korun za nepravidelné účinkování v divadle může stát za přirozenou snahou zviditelnit se. Případ budeme nadále sledovat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama