Seriál Ulice dostává na frak!

25. dubna 2006 v 15:17 | Jakub Adam |  Zábava
Kdo by si myslel, že seriály vystačí televizím na několik let, když se budou dělat za pochodu, mýlil by se! Česká republika není Venezuelou, kde umí mýdlové seriály, tzv. soap opery, na 100%. V čem pokulhává novácká Ulice?

Přestože sledovanost dosahuje pro televizi milých více jak milión diváků, Nově je to nejspíš málo! Jak totiž ukazují grafy sledovanosti, které nám poskytla firma Ato - Mediaresearch, Ulici dává pěkně na frak Prima. Reality show Chůva v akci, seriál Rodinná pouta, ale někdy i Dobrodružství kriminalistiky veřejnoprávní ČT1 dokáží pořádně na Barrandově tvůrcům seriálu i samotného programu zamotat hlavu.
Aby se z nekonečného seriálu nestala fraška jako tomu bylo u reality show Big Brother, přemýšlí vedení televize, co s Ulicí dál!
Na stažení z obrazovky to sice zatím nevypadá, ale kdo ví, šušká se ne chodbách Novy. Přízeň diváků dovede být velmi, velmi vrtkavá.
Nabídku na další seriálové role tak dostávají dosud neokoukané tváře. Po dlouhé době se tak na obrazovku vrací málem zapomenutý Martin Dejdar jako hvězda první velikosti! A příležitost čeká i na bývalého moderátora pořadu Česko hledá Superstar Ondru Brzobohatého.
"Ondra Brzobohatý by se měl objevit v roli Marka, který se právě vrací ze studia práv z Londýna domů. Martin Dejdar naopak dorazí z Paříže, pracovat by měl jako kadeřník," prozradila nám managerka seriálu Johana Indráková.
Podle televizních odborníků jsou nové postavy v jakémkoliv seriálu na tuzemské scéně jednoznačně pokusem o zvýšení sledovanosti: "To není jako M. A. S. H., kde si vystačili se stejným hereckým obsazením několik dlouhých let," dozvěděli jsme se pravdu, která může krutě bolet.
Jediný, kdo ze současné situace může mít radost, jsou herci. Nových příležitostí je málo, a tak si každé role považují. V herecké branži je obecně známo, že i malá role je role. A šanci zahrát si v televizním seriálu dostává jen málokdo! Pokud se jim pak podaří vychýlit křivku sledovanosti směrem nahoru, chmury jistě přejdou i novácké šéfovstvo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama