Ovoce a zelenina do postele

25. dubna 2006 v 8:27 | Jakub Adam |  Sexování
Jsem sama doma, znáte to… Partner nikde a vibrátor ne a ne nalézt. Nebo si jen tak zpestřit partnerský život a partnera překvapit oživením stále stejných rituálů? Stačí málo - otevřít lednici a chvilku počkat, než ovoce a zelenina získají pokojovou teplotu! Je "to" pak příjemnější.

Mezi klasické náhražky mužské společnosti doma patří salátová okurka nebo banán či mrkev. Jak na to?
Před použitím se doporučuje v každém případě věnovat pozornost důkladnému omytí, aby nedošlo k žádnému poševnímu zánětu. Všechny tři přírodní produkty jsou totiž během zrání na polích vícekrát chemicky ošetřeny a bylo by poněkud nevhodné získat zánět zrovna z pole…
Dáma, která chce mít absolutní jistotu, měla by raději na přírodního pomocníka navléci kondom. Dobré je též použít k lepší manipulaci olejíček!
Výhodou ryze přírodních náhražek je jejich nízká pořizovací hodnota. Pokud se kvalitní vibrátor dá pořídit již od 300,- korun, pak salátová okurka v současné době přijde na 20,- korun za kilo! V praxi připadají na 1 kg tři až čtyři kusy oblíbené pochutiny. A banány jsou jen o pár korun dražší! Pro největší šetřilky pak zbývá nejlacinější zelenina, mrkev.
Nevýhodou je skutečnost, že k regulaci intenzity není užíván bateriový zdroj, ale musí posloužit ruka.
Pokud má dívka či žena nebo dáma strach ze zavedení přírodního produktu mezi stydké pysky, nemusí propadat panice a cítit se méněcenná! Stejně dobře lze totiž nabudit příjemné okamžiky lehkým hlazením bradavek.
Podle nátury může jít o zajímavou předehru, jež oživí partnerský život. Nebo zpestří chvíle samoty, kdy se vám o vašem milém, milé dámy, jen zdá, protože je buď na služební cestě nebo holt není vůbec.
Nezapomínejte, že nejste nešikovné, pokud hned nebo po chvilce nedosáhnete vrcholu slasti, orgasmu. Autoerotika nemusí být jako v případě mužské masturbace zakončena gejzírem blaženosti, stačí si navodit libé pocity. Není totiž nic lepšího, než si jen tak občas navodit v životě příjemnou atmosféru, která pohladí na duši!
A co s ovocem a zeleninou "potom"? Mrkev se může nastrouhat, přidat k ní trochu ananasu a je zde skvělý jarní salát! K okurce se doporučují rajčata, pak přelít octovým přelivem. A banán? Ten stačí jen oloupat. Dobrou chuť!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama