NE nafukovací pannu pro alergiky

13. dubna 2006 v 22:14 | Jan Beer |  Sexování
Nafukovací panna bývá jako náhradní řešení při nedostatku vhodných partnerek jednou z variant pro milování. Pro alergiky však může být tato veskrze praktická a neškodná pomůcka noční můrou!

Kdo trpí alergií na gumu, je v běžném životě ochuzen již od ranného dětství o mnoho zážitků! Začíná to na základní škole, kde vám na obličej nenasadí protichemickou masku při protichemickém cvičení. A přechází to i do dospělosti, kdy si nemůžete vrznout s nafukovací pannou (dámy s nafukovacím mužem).
Při běžném užívání nafukovacích náhražek hrozí jejich uživateli maximálně leknutí v momentu, kdy se prostředek protrhne a vyfoukne. U alergiků však může dojít ke zčervenání kůže nebo nepříjemné vyrážce!
Naprostá většina alergií má společného jmenovatele: oslabený imunitní systém neplnící řádně svou funkci. Sebelepší léky nemohou odstranit příčiny alergií, mohou nejvýše zmírnit jejich dopad.
Nikdo bohužel dosud přesně neurčil, kde začíná a končí individuální škodlivost jednotlivých alergenů - nejpravděpodobnějším se zdá, že se alergeny vzájemně podporují, jejich vliv si proto musí každý jedinec osobně "ohmatat" na vlastní kůži.
Rada na závěr? "Osobám alergickým na gumu bych jednoznačně doporučil přírodní materiály. Styk s gumou je pro ně stoprocentním rizikem. Pokud partner nemá partnerku, k dobré náladě může přispět i ruční masturbace. Doposud nebyl diagnostikován žádný případ pacienta, který by byl alergický sám na sebe," dozvěděli jsme se od MUDr. Luďka Daneše ze Sexuologického ústavu 1. Lékařské fakulty UK v Praze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama