Miss ČR: Trsalo se do rána!

10. dubna 2006 v 9:18 | Jan Beer, foto Jiří Bačák |  Zprávy
Brno - Historie Miss ČR, tradiční soutěže agentury APK 2 Miloše Zapletala takovou situaci nezná. Přesto se stala! Byt a osobní vůz, určený letos pouze pro novou miss a miss sympatie, vyhrála tatáž osoba. Nová Miss ČR Taťána Kuchařová však není žádný škrob, a tak pomohla i II. Vicemiss ČR Renatě Czadernové, jež teď bude bydlet ve druhém bytě místo ní!

Do poledního místečka zaplněný sál brněnského Boby centra prožíval s jednotlivými finalistkami včerejší slavnostní večer, na kterém se udílel titul Miss ČR, od začátku až do konce. Jak by také ne, když vedle celebrit sedělo mnoho příznivců jednotlivých finalistek! Někteří tak mohli krátce po přímém televizním přenosu začít slavit, jiní zapíjet žal.
Oceněná děvčata se těsně před zahájením korunovačního plesu zúčastnila krátké tiskové konference a pak už se šlo přímo na parket!
Jako první se krájel dort. Aby také ne, když soutěži Miloše Zapletala bylo rovných 18 let! Svíčky se pak sfoukávaly hromadně.
Do placu se pak dostaly obě korunky Miss ČR 2006 Taťány Kuchařové. O tom, že pořídit si domů slavnostní trofej není žádná legrace, svědčí cena vydražených relikvií. Kdo by chtěl mít doma korunku Miss sympatie 2006, musel by přihodit ještě pár korun nad 200 tisíc a ten, kdo by chtěl přímo korunku Miss ČR 2006, musel by dát více jak 3x tolik a kdo ví, jestli by uspěl! Vydražitel, který si ji za 600 tisíc vezl domů, se rozhodl zůstat v anonymitě. Přesto když zjistil, že peníze jdou na charitativní účely, ještě dalších 50 tisícovek přihodil: "Mrzí mě, že tu dnes nemohu pozdravit Lucii Bílou," nechal se slyšet s tím, že věří ve výhru ODS: "Když bude místo rudé rovná daň, za rok mám ty peníze doma a mohu štědře obdarovávat dál," zafilozofoval si jen na adresu zpěvačky, která je známá svojí podporou politické strany modrých ptáků.
Odměnu pro objevitele Miss ČR 2006 a Miss sympatie zůstala letos pěkně doma u nové královny krásy: "Přihlásila mě maminka," špitla Taťána, a tak si v tyrkysových šatech oblečená Taťána Kuchařová st. Přišla pro dva šeky na 50 tisíc korun.
První valčík patřil na parketu sice královně krásy a prezidentu soutěže, ale hned nastoupili další zájemci o taneček. O tom, že noc může být i po půlnoci mladá, nás přesvědčil režisér Jiří Adamec, který se neudržel a dal radostí bez sebe nové Miss ČR Taťáně Kuchařové pusu.
Vicemiss Kateřina Pospíšilová, kterou mohou znát televizní diváci z účinkování v televizním seriálu Ulice, snila o dalších rolí a II. Vicemiss Renáta Czadernová, jež přišla k pronájmu bytu zcela nečekaně si to užívala s Ladislavem Špačkem tak, že jí dokonce na chvilku během tance spadla korunka z hlavy na zem!
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se: "Jsem ráda, že jsem to zkusila," mávla nad tím, že nic nedostala Vendulka Šmídová z Valašského Meziříčí, kterou přijela podpořit maminka a pár známých až ze Vsetína: "Jako holky jsme byli prima parta a vyhrát může vždycky jenom jedna."
Pro některá děvčata nastal nový život, jiné odjely domů s prázdnou. Brněnské Boby centrum se po návštěvnících začalo vyklízet místo v plánovaných 04,00 až o hodinu později. Inu, důvod k oslavě to byl - a pořádný! Za rok na shledanou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama