Je Patrasová normální?

28. dubna 2006 v 0:12 | Jakub Adam |  Celebrity
Stovky hostů se sešli na narozeninách Dády Patrasové v jednom z luxusních pražských klubů. Špalír gratulantů dostal přednost před dětmi, které tolik Dádu milují! Přitom to jsou právě ony, kdo vydělávají na bujarý život Žížaly Julie.

Kdo si myslel, že jako první budou Dagmar Patrasové, představitelce seriálové role zlé princezny Xenie ze seriálu Arabela, která se stylizuje do kamarádky všech dětí, gratulovat jako první děti, byl by vedle jak ta jedle!
Dáda si pololehla - polosedla na v klubu Hany Bany uměle dotáhnuté dvojlůžko a více než hodinu od oficiálního začátku oslav svých narozenin přijímala dary a dárky od kde koho. U pódia přitom byla skupina dětí ze souboru Valášek, kterým už dávno skončil Večerníček na ČT 1, s nímž běžně chodí spát.
Z euforie se byznysmanka Patrasová dostala až lehce po 20,00, kdy ji její manžel Felix Slováček přišel upozornit na to, že je nevhodně nechat děti čekat. Přesunula se proto na pódium, kde jí děti zapěly.
Přestože by Dádě nikdo padesátku nehádal a každý jí může přát jen vše nej, měla by se zamyslet nad tím, zda-li je jí bližší puget nebo motorka či automobil od sponzora či publikum, které jí vydělává na velice nadstandardní způsob života.
Jak stále více rodičů na akcích Patrasové říká, plyšáky za více jak 400 korun, které se na jejích akcích běžně prodávají, jsou za cenu spíše nestydatou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jarča jarča | 15. září 2006 v 9:40 | Reagovat

Asi potřebuje peníze pro své děti. Nejsou ovšem všechno, své zdraví si za ně bohužel nekoupí.O jejím chování k dětem už toho bylo napsáno hodně, přesto mají děti její pořady rády. Ještě neznají faleš a šoubysnis.

2 paliuka paliuka | E-mail | 18. ledna 2007 v 9:08 | Reagovat

Ona to je až do kosti zatuchla herečka ktera už je skažena od tych peněz. Mněla by se stahnout z televizni obrazovky a ne pretvařovat se profesionalně. Děti jsou nevinne a zněuživani kvuli penězum je trestné.Na začatku sve kariery byla perfektni...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama