Životopis

5. března 2006 v 16:11 | Jan Beer |  O mně
Jméno a příjmení: Jan Beer
Akademický titul: Mgr. Bc.
Datum narození: 26. duben 1971

Bydliště: V Předním Veleslavíně 5/473
160 00 Praha 6
Telefon: 608 175 676, 775 175 678
Rodinný stav: svobodný
Vzdělání: vysokoškolské
červen 2010 - státní závěrečné zkoušky v oboru Sociální a masová komunikace na Univerzitě Jana Ámose Komenského
25. 5. 2008 jsem složil státní závěrečné zkoušky v oboru Sociální práce na Katedře Sociální politiky a sociální práce Pedagogické univerzity Hradec Králové, od akademického školního roku 2007/2008 se vzdělávám v oboru Právo a právní předpisy na Masarykově univerzitě v Brně
Jazykové znalosti: angličtina, ruština
základy němčiny
Hobby: literatura, film
Veřejné funkce: přísedící Městského soudu v Praze
Přehled praxe
3. 6. 2005 - nyní
Od konce roku 2006 jsem zaměstnán jako mediální ředitel s. r. o. Flexibila, která vydává volnočasové tituly periodického typu.
Ode dne 3. 6. 2005 zajišťuji v rámci smlouvy o dílo "publisher servis" pro firmu "PressJB - Martin Němeček", a to do konce roku 2006.
Současně jsem pracoval pro internetový portál www.bleskove.cz, kde jsem publikoval zprávy zejména ze života a světa českých celebrit, externě jsem spolupracoval i s portálem www.magazin.atlas.cz
Do konce roku 2005 jsem pracoval pro a. s. Vltava - Labe - Press na projektu "Big Brother", výjimečně se však věnoval i jiným stránkám deníku Šíp dle domluvy s příslušnými zodpovědnými vedoucími pracovníky listu, a to na externí bázi. Materiály byly pravidelně publikovány i v regionálních periodicích a. s. Vltava - Labe - Press.
Volně jsem spolupracoval i s týdeníkem Aha, který vydává spol. s r. o. Ebika.
1998 - 2. 6. 2005
Nastoupil jsem jako manager Vydavatelství a nakladatelství R 3, které bylo servisní organizací vydavatele čtrnáctideníku NEI Report. Postupně jsem v rámci volného personálního holdingu v rámci spřátelených společností pracoval jako generální manager Vydavatelství a nakladatelství R 3, současně pak i jako generální ředitel a. s. Brisk Company, naposledy jsem byl zařazen jako zástupce šéfredaktora, pověřený řízením redakcí (čtrnáctideník NEI Report, měsíčník NEI Report DVD Extra, NEI Report VHS Speciál, Křížovky Speciál), a to v rámci s. r. o. Klarex, souběžně jsem však pracoval i jako manager s. r. o. Modrá vlna.
Všechny tyto aktivity jsem opustil po vzájemné dohodě ke dni 2. 6. 2005.
Zajišťoval jsem řízení redakce, kontakt s externími autory, přímo se podílel na řízení výnosů a nákladů, nepravidelně určoval aktuální a dlouhodobé strategické cíle společnosti.
Zpočátku jsem i externě pracoval pro deník Metro, týdeník Ring a Mladý svět, TV Nova.
Vydal jsem čtyři knihy - "Gigoliáda", "Markéta B., dědička Čachtic", "Motýlek made in Czech", "Dolly Buster: Já, Nora Baumbergerová".
Během voleb do Evropského parlamentu jsem se organizačně a obsahově podílel na kampani Nory Baumbergerové, ve světě známé jako Dolly Buster, při její kandidatuře, sám jsem byl kandidátem s pořadovým číslem 3 na kandidátní listině Nezávislé iniciativy (NEI).
V prosinci 2004 uvedla s. r. o. Modrá vlna v režii Martina Faltýna moji divadelní hru "Cesta džunglí", a to s podporou grantu hl. m. Prahy - představení probíhala v P - Klubu v Trojické ulici.
1991 - 1997
V rámci Vězeňské služby ČR jsem pracoval v některých věznicích coby pracovník táborové režie se zařazením na pozicích obuvník a knihovník, byl jsem zodpovědný za chod pracoviště.
V r. 1996 jako prvotina vyšel román "Gigoliáda" (celkově neproduktivní období = výkon trestu za majetkový delikt...). Krátce pak jako pomocná síla v pekárně, později směnový mistr tamtéž a následně i prodavač teplých karlovarských oplatek na Václavském náměstí v Praze.
1989 - 1991
Po ukončení školní docházky jsem pracoval jako prodavač a číšník.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hauser Hauser | E-mail | 29. června 2006 v 2:59 | Reagovat

V rámci vězeňské služby jsi byl milý hochu zalígrovanej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama