Vondráčková místo Gotta: Nejde o náplast!

28. března 2006 v 22:48 | Jan Beer, foto Jiří Bačák |  Celebrity
Finále soutěže Miss ČR klepe na dveře. Již 8. dubna se v brněnském Boby centru rozhodne, která z nádherných děvčat si odnese korunku s titulem! Mezi vystupujícími umělci se na 18. ročníku soutěže neobjeví Karel Gott. Kdo ho zlikvidoval?

"Mohu vám pouze potvrdit, že letos jeden z legendárních účastníků večera nebude," dozvěděli jsme se od Hany Srbové, která nás s bližšími informacemi odkázala na prezidenta soutěže Miloslava Zapletala.
Jak se nám podařilo zjistit, uvolněné místo v programu bylo hned zaplněno! Objeví se Helena Vondráčková a Janek Ledecký.
"Nejde o žádnou náplast," ostře se ohradil manager Heleny Vondráčkové a její choť v jedné osobě, byznysmen Martin Michal. K uzavření dohody o účasti Heleny došlo již na podzim loňského roku během předtáčení pořadu Manéž Bolka Polívky, a to přímo s prezidentem Miss ČR Miloslavem Zapletalem.
Karel Gott se totiž 8. dubna účastní velkolepé šou v Německu, kterou nešlo odmítnout. Letos poprvé se ho tak diváci na finále Miss ČR nedočkají. Kolegyně Mistra z oblasti české pop music Helena Vondráčková je však dostatečnou zárukou kvalitního vystoupení. Spolu s Karlem Gottem mají za sebou legendární účast v americké Carneggie Hall, kde jim to oběma fungovalo na výbornou a kde potvrdili, že jsou i vzájemně zastupitelní
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama