Tý-Tý: Štěstěna je vrtkavá!

12. března 2006 v 23:51 | Jan Beer, foto Jiří Bačák |  Celebrity
Zpěvačka Lucie Bílá, bez které by se ještě nedávno neobešel žádný večírek, na kterém se rozdávají ceny, zažívá krušné chvíle. Nejen Cenu Anděl, ale i Tý Tý jí letos vyfoukla nová popová star Aneta Langerová!

Lucie, vždy na večírcích sedící v první řadě, připravena kdykoliv dojít na pódium pro cenu a poděkovat divákům, tak zůstává stále častěji v řadě sedět, odsouzena do role tleskající fanynky. Přitom to v ní nejspíš vře jako nikdy!
Přestože se na včerejším rautu po vyhlášení výsledků Tý Tý jedlo a pilo do brzkých ranních hodin, Bílá se mezi hosty s talířkem neocitla. Zachovala se přesně jako Miloš Zeman po prohrané prezidentské volbě, když opouštěl Pražský hrad zadním východem! Žádné vybavování se s novináři či pózování fotografům, ale rychle do klidu nového domova v Otvovicích.
A zpěvačka Aneta Langerová, která mohla být hvězdou večera? Jen vzkázala po bývalém moderátorovi soutěže Česko hledá Superstar Ondrovi Brzobohatém, který za ni přebíral cenu, že děkuje divákům. Vzhledem k tomu, že nejde o první soutěžní klání, na kterém se nechala zastupovat Brzobohatým, na kterého však nejsou diváci natěšeni, možná si svým přístupem už také kope hrob. Aneto, pozor!
Lucie Bílá už ví, že divácká popularita a štěstěna je vrtkavá. Svým přístupem však možná již i Langerová plní svůj pomyslný kalich hořkosti. Copak je tak těžké poděkovat těm divákům, kteří ti poslali hlas?
S prohrami již vyrovnaná zpěvačka Marie Rottrová se přitom večera účastnila také. Seděla vedle Bílé a nejspíše jí vysvětlovala, že trucovat a plakat nemá cenu. Sama Rottrová byla v posledních letech mezi nominovanými tolikrát a tolikrát nedostala vůbec nic, že už je zvyklá.
Přitom to byla kdysi první dáma české pop music! Zlaté časy zažívala především ve vlastním televizním pořadu Divadélko pod věží a v sedmdesátých letech minulého století, kdy vystupovala se skupinou Flamingo. Dnes vystupuje sólově a plně si uvědomuje, že koncertovat v Lucerně by nemohla, protože by ji nezaplnila. Na druhou stranu dovede do posledního místečka zaplnit kulturní dům v jedné z částí Prahy - Modřanech, což se také jen tak někomu nepodaří…
O ústupu ze slávy ví své renomovaný psychiatr MUDr. Jan Cimický: "Nemám strach o nikoho, kdo je silnou osobností a těch tady v Čechách je! Pokud prohra někomu zacloumá s psychikou, doporučoval bych antidepresiva a terapii," nechal se slyšet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama