Lucie Bílá? Nic moc postava...

5. března 2006 v 16:01 | Jakub Adam, foto: Jiří Patrik |  Celebrity
Zpěvačka se konečně nastěhovala do svého domu v rodných Otvovicích, který střeží jako hrad. Také hraje v muzikálu Elixír života - opilce! Proč ale tvrdí, že její postava za nic nestojí?

Po třech letech budování vlastního bydlení se konečně zpěvačka Lucie Bílá (39) usadila. Nový dům v Otvovicích, kde se i narodila, pořídila se svým přítelem, zpěvákem Vaškem Noidem a jeho cena je pro obyčejné smrtelníky velmi vysoká! Lucie si jej však jako spolumajitelka Divadla Ta Fantastika mohla bez problémů dovolit.
"Jsem ráda, že mám konečně svůj domov, kam nikoho, kdo není mému srdci blízký, nepustím," svěřila se nám. Již nyní dbá na svoji bezpečnost a soukromí svých blízkých zvýšenými bezpečnostními opatřeními. Šanci nemají ani turisté, kteří by slavnou zpěvačku chtěli jen tak okem zahlédnout, když jdou kolem. Do domu vzhledem k neprůhledným žaluziím nejde ani pořádně nakouknout! Nejsou to však jen radosti s novým bydlením, kterými Lucie žije: "Díky mé nestandardní postavě, o které mnozí říkají, že je nic moc, si nemohu vybírat konfekci. Spoléhám se tak vždy na módní návrhářku Liběnu Rochovou," posteskla si. Ta je i autorkou kostýmu, ve kterém Bílá předvádí v představení Elixír života písničku Papouch, kde hraje na mol opilou ženu: "Díky létům praxe v mládí jsem se ani moc nemusela roli učit," směje se při vzpomínce na své pěvecké začátky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama