Finalistky Miss ČR odlétly do pouště

8. března 2006 v 12:39 | Jan Beer, foto Jiří Bačák |  Zprávy
Původně se do klasické soutěže Miss ČR pro rok 2006 přihlásilo 1 111 dívek. Porota postupně vybrala 12 finalistek, které se dnes sešly na ruzyňském letišti, aby nám zamávaly z okénka letadla. Cílem jejich cesty je saharská oáza Tozeur v Tunisu, kde je čeká tvrdý výukový dril!

Špičkoví profesionálové budou děvčata zasvěcovat do tajů takových oborů, jakými jsou líčení, péče o kadeře, fotografie a choreografie. Neméně významnou složkou výuky bude také etiketa, kterou si vzal na starost osobně bývalý tiskový mluvčí prezidenta Václava Havla, pan Ladislav Špaček.
Vzhledem k tomu, že některá děvčata letí poprvé v životě letadlem, panoval na pražském ruzyňském letišti před odletem lehký zmatek, který k odletům skupin přirozeně patří: "Těm, kterým se dělá špatně, jsem doporučila preventivní prášek na cestu, Kinedryl, jaký se užívá při delších cestách autobusem" dozvěděli jsme se od Jany Dvořákové z pořádající agentury soutěže Miss ČR, Art Production K2.
Letadlo odletělo v 10,40 hodin tak, jak stanovil letový plán. A na poslední chvíli se do něj dostal i prezident Miss ČR Miloslav Zapletal, kterého cestou na letiště zdržela dopravní zácpa!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama