Causa Pergnerová

19. března 2006 v 15:58 | Jan Beer |  Celebrity
Zažívá pocity zadostiučinění. Raketový vstup mezi české celebrity ji poznamenal tak, že začala brát drogy. Dnes už je čistá! Ovšem prošla si pekelným očistcem. Málokdo bude tak pracovitý, jako ona!

Znal jsem ji jako moderátorku televizní hitparády Eso a asi jednou jsem ji viděl v redakci časopisu Čágo, belo, šílenci. Fenomén, který vytvořila nevinným pozdravem z televizní obrazovky, dokázal její tatínek Eduard Pergner, známý spíše jako autor textů k písním pod pseudonymem Boris Janíček, efektivně využít. Časopis šel dobře na odbyt a všechno nasvědčovalo tomu, že Tereza je in a dotáhne to hodně daleko!
Pak jsem si jí koupil v Leu. Maskérky ji dobře nalíčila, její fotky byly hitem stánkařů! A možná ještě dnes visí v nějaké skříňce na dělnické ubytovně… Tereza Pergnerová dala vydělat erotickému byznysu několik miliónů! O tom, jaký byl její honorář, mlčí. Stejně ho celý utratila. Za drogy!
Fet jí stáhl na dno a kde kdo si myslel, že už se z průšvihu nevyhrabe. To by ale nemohla být Tereza! Když cítila, že by to fakt byl průšvih jako hrom, přišla obrovská síla vrátit se na výsluní. První moderování módní přehlídky, pak raketový nástup do nejsledovanější reality show VyVolení a spolupráce s Rádiem Frekvence 1.
O syna Samuela se často stará babička, maminka Terezy. Může být na svoji dceru hrdá. Jít proti všem a dokázat znovu uspět, vyhrát, může jen silná osobnost. A tou Pergnerová určitě je. Věřím, že o ní ještě uslyšíme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama