VV2 - Rvačka o prachy za pár dní!

24. února 2006 v 15:06 | Jan Beer, foto: Jiří Bačák |  Reality show
Na Nově v pořadu Snídaně s Novou dostal z ničeho nic padáka, v castingu na VyVolené II televize Prima se Jakub Kuba probojoval do finále. Kdo další se dere před kamery, aby vybojoval ceny v hodnotě 15 miliónů korun? Dostaveníčko jsme si dali se studentkou Danou Tesaříkovou. Ta si s sebou přivedla dokonce přítelkyni!

Výpověď oblíbeného moderátora přišla jako blesk z čistého nebe: "Jednou po ránu za mnou přišel na Nově šéf a řekl, že další den už nemusím chodit," popisuje lakonicky rozloučení po tříletém angažmá, kdy každý den vstával ve čtyři hodiny ráno, aby od 6,00 mohl bavit televizní diváky.
Účast na castingu konkurenční televize bere jako přirozené vyústění momentální situace: "Přišel jsem o práci, ukončil vztah s přítelkyní, a tak jsem hledal nový moment v životě." Pokud se do vily VyVolených dostane, nevylučuje vůbec nic: "Kdyby se mezi dívkami objevila nekouřící blondýnka ve věku 23 - 27 let, která je alespoň trochu rozumná, určitě bych si dal říci." Sprchovat se prý bude tak, jak jej Pán Bůh stvořil, představa kupování nějakých speciálních tang mu připadá směšná. Možná u něj dojde i na sex!
Příbuzným a známým pro jistotu řekl, že se o účast ve vile uchází. Aby nebyl nikdo překvapen, kdyby se štěstí usmálo právě na něj a on se pak ocitl ve světě, ze kterého není úniku… "Dokonce mám už asi pět let doma křeslo, které si oblíbil Vladko," zažertoval s tím, že se v něm ale na rozdíl od historicky prvního výherce VyVolených nehoupe.
Konkurentkou ve vile mu může být třeba Dana, studentka Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze: "Strašně ráda bych někomu něco darovala," říká, když si představí, že právě jí spadnou do klína věci v hodnotě 15 miliónů.
Zaujmout diváka se v medailonku bude prý snažit představením své lásky ke zvířatům: "Kdybych nevyhrála, ale dostala jen nějaký zájezd, vzala bych na dovolenou svého chameleona," svěřila se nám. Chuť muže zatím nepoznala, je pannou, tvrdí o sobě a snaží se odvracet podezření ze vztahu se spolužačkou Jindřiškou. Během našeho setkání se však k sobě děvčata měla více než bývá běžné v rámci studentského vztahu!
O osudu uchazečů o místo ve vile budou televizní diváci Primy rozhodovat již zanedlouho. Spolužačka Jindřišky úmysl účastnit se soutěže Daně nevyvrací, naopak ji podporuje. Co říkají kolegové z televizní obrazovky rozhodnutí Jakuba Kuby (vlastním jménem Jakuba Hajníka) účastnit se reality show VyVolení II?
"Sám bych tam nešel, ale proti gustu žádný dišputát. Kubovi přeju, aby mu to vyšlo. Přej a bude ti přáno," řekl nám Slávek Boura, který kdysi dávno Snídani s Novou zahajoval. Kromě moderování oblíbeného pořadu vydal Jakub i cédéčko Mezi nebem a peklem. Zpěvačka Míša Linková byla otázkou, zda-li by šla do vily VyVolených 2 evidentně zaskočena: "Mám malé dítě, dnes už ne. Možná, kdybych byla mladší," dozvěděli jsme se od ní.
Dana Tesaříková přerušovat školu kvůli případné účasti v pořadu přerušovat nebude a doufá, že jí všichni vyjdou vstříc. O svůj autorský pořad na TV Óčko se nebojí ani Jakub: "Nahlásil jsem, že může nastat čtyřměsíční prodleva," prozradil nám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama