Regina do blázince?

26. února 2006 v 15:43 | Jan Beer, foto: Bleskove.cz |  Reality show
Velká favoritka VyVolených vypadla překvapivě brzo a nikdo neměl pochyby, že se v šoubyznysu chytne. Ale Regina Holásková pár týdnů po korunovaci Vladka žije zakukleně ve svém bytečku v Brně a na nějaké velké mejdany, party a bujaré společnosti příliš nechodí. Co se stalo s dračicí, která byla symbolem prvních týdnů českých televizních reality show? Co jí srazilo na kolena? "Myslela jsem si, že se o nás bude agentura, dohozená od TV Prima, lépe starat, ale nikdo nám nic nedal. Ani auto a dokonce ani telefony a ani notebooky," svěřila se Regi.

Někdejší tanečnice od tyče se v budoucnosti chce věnovat hlavně malování obrázků. Když byla ve vile, nejeden pochvalný hlas říkal, že má talent, nevšední vidění..."Takovou patlaninu bych do své galerie nepověsil ani omylem," řekl nám však jeden z galeristů, se kterými jsme hovořili.
Přestože exVyVolení dostávají nepravidelně zakázky a vystupují před návštěvníky nejrůznějších diskoték, za což berou honoráře, zdá se to prostě Regině málo. Manažer, který je má na starosti, všechno vidí trochu jinak: "Mají představu o tom, že bychom jim měli nabídnout nějakou stabilní práci, ale problém je v tom, že oni vlastně skoro nic neumí."

Auta ani počítače nebudou

Je pravda, že se hovořilo o tom, že dostanou auta, telefony i notebooky k zápůjčce. Nemají je. "Může za to Hans," myslí si Regina, která nikdy nejde pro ostré slovo daleko: "Choval se nemožně ve vile a ani teď s ním nejde vůbec vystát." Opravdu je to tak?
Důvod, proč nikdo nic nedostal, je vlastně prozaický. Zadavatel reklamy měl v podmínce VyVolené jako celou skupinu. A od smlouvy odstoupil právě proto, že jako se skupinou se s nimi jednat nedalo. Rozdrobili se. A tak se žádné turné ve vozech Toyota RAV 4 už tedy konat nebude! A můžeme si myslet cokoli, třeba i to, že šlo o mazaně postavenou smlouvu...

Sejde z očí...

Vladko bude vařit, Michal moderuje, Kačenka má šanci hlásit televizní zprávy na Vysočině, Wendy je zas kosmetičkou... Regina? S faktem, že už není televizní hvězdou, se pořád nemůže vyrovnat: "Představte si, že už po mně lidi na ulici nechtějí ani autogramy," smutní místo toho, aby byla ráda, že může v klidu na nákup a nikdo ji neobtěžuje.
Regi si bude muset své místo na slunci nalézt. Ale měla by rychle, v šoubyznysu platí dvojnásob: Sejde s očíČím tedy bude? U tyče se jí už tančit nechce, sní však o herecké kariéře: "Už mě volali z jednoho divadla," prozrazuje tajuplně s tím, že má ještě zakázáno mluvit o tom z jakého: "Hrají se tam i muzikály a začíná na B," prozradila však.

Míří do divadla od B!?

Směr, který Regina naznačila, jsme se snažili prověřit: "Nikdy jsme s ní nemluvili," ušklíbli se ve vedení pražského muzikálového Divadla Broadway,. Zájem o ni nemá ani Branické divadlo. Je však možné, že Holáskovou oslovili zástupci Bohnické divadelní společnosti, neboť svým šokujícím výtvarným uměním by mohla terapeuticky působit na duševně nemocné pacienty
Podrobnosti o tajuplné nabídce nám nemohli sděli ani v mediální agentuře Levity, která exVyVolené zastupuje: "Přes nás ta nabídka nešla, nic o tom nevíme," řekla nám Lucie Vlachová.
Čas ukáže, co se za tajuplnou nabídkou B skrývá. Přejeme však Regině, aby to v šoubyznysu mohla zkusit. Možná by mnohé hvězdičky strčila do kapsy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A.Šulc A.Šulc | E-mail | 20. března 2006 v 12:08 | Reagovat

NA  www.MediaShow.cz v sobotu na pokračování pro zobrazení klikni na lištu televize.

Regina Holásková trochu jinak .

Vše začalo u pana Jana Cimického Cvokař J.Cimický stanovil diagnózu Reginy Holáskové,přesto že se sní v životě nesetkal. Chystá "psychyatr Jan Cimický Útěk do klece II – Regína.

Morálka a lékařská etika tu však dostanou na frak....Jan Cimický Vlasta Půlpánová atd. se předhání v stanovení diagnózy podat veřejnosti co nejpřesnější údaje o zdravotním stavu Regíny Holáskové drží se scénáře pro svou novou knihu a nebo naše zdravotnictví kleslo na dno, kdy kdokoliv s diplomem a etikou prasete může o každém z nás podávat informace,které lze zneužít k čemukoli. Nedošlo v jejich případě k tragickému omylu při montáži kliky u dveří pracoviště na nesprávnou stanu dveří? A nebo kariéra u pana Cimického přináší naprostý konec posledních morálních zábran a dosahuje kvalit našich politiků.

PRAVDA O VYVOLENÝCH. PŘÍBĚH O REGINĚ HOLÁSKOVÉ

MediaShow přináší unikátní vlastní biografii o jedné ze soutěžících současného fenoménu - první řady reality show VyVolení. Regina Holásková jinýma očima. Nahlédněte do zálulisí, co televizní kamery neodvysílaly.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama