Krása míří ke hvězdám

24. února 2006 v 14:59 | jb, foto: Jiří Bačák |  Zprávy
Písek - Malé finále tradiční soutěže Miss České republiky vstoupilo se svým osmnáctým ročníkem do dospělosti. Z dvanáctky děvčat však šerpu, jež opravňuje k účasti ve finále, které se koná již 8. dubna v brněnském Boby centru, dostala jen polovina těch hezčích! Neúspěšnému zbytku holek sice šlehaly z očí plameny nenávisti, ale bylo jim to málo platné. Snad někdy příště!

Malé finále bylo posledním sítem, které oddělilo pomyslné zrno od plev, a tak se světu mohl představit tucet těch nejhezčích děvčat republiky, které čeká v Brně lítý boj o korunku s titulem Miss České republiky 2006!
Vedle trojic nejúspěšnějších z klání Miss Moravia, které se konalo v Brně a z Miss Bohemia, jež proběhlo v Liberci, tak dnes zná svět další šestici adeptek na světskou slávu.
Mezi děvčata, jež již mají vstupenku do velkého světa a mezi která patří:
Miss Moravia Taťána Kuchařová, 18 let, studentka, Opočno, 88 - 63 - 90
Vicemiss Moravia Kateřina Kuřátková, 21 let, studentka, Pardubice, 88 - 66 - 95
II. Vicemiss Moravia Vendula Šmídová, 20 let, studentka, Valašské Meziříčí, 87 - 63 - 90
Miss Bohemia Iveta Kučerová, 18 let, studentka, Praha, 93 - 64 - 93
Vicemiss Bohemia Hana Mašlíková, 23 let, managerka, Krupka, 96 - 61 - 93
II. Vicemiss Bohemia Kateřina Pospíšilová, 22 let, herečka, Praha, 89 - 63 - 92
se se šerpou na prsou probojovala:
Martina Alánová, 18 let, studentka, Vyškov, 86 - 63 - 95
Renáta Czadernová, 21 let, studentka, Zábřeh, 91 - 63 - 92
Jana Dvořáková, 20 let, sekretářka, Liberec, 83 - 59 - 93
Kamila Kavánková, 17 let, studentka, Mořina, 91 - 63 - 93
Denisa Konečná, 19 let, studentka, Pardubice, 88 - 59 - 89
Tereza Kotyšanová, 17 let, studentka, Kostelec nad Černými lesy, 84 - 64 - 90
Je úplně jedno, jaké kdo měl pořadí. Brněnské finále bude novou metou, které všech dvanáct dívek postaví na stejnou lajnu soutěžní dráhy. Jakoby za sebou neměla děvčata žádný úspěch, všechna budou úplně na začátku!
Kromě nezbytného natáčení televizních medailonků a několikerého focení čeká všechny soutěžící, které se probojovaly do finále, škola v Tunisu. Tam si je vezmou do parády odborníci nejen na líčení a choreografii, ale i na etiketu. Ta se má rozjet pod taktovkou Ladislava Špačka, bývalého tiskového mluvčího prezidenta Václava Havla. Kdo ví, jestli se některé z finalistek nepodaří v budoucnu stanout po boku nějakého nového prezidenta a z některá z nich se nestane také první dámou České republiky!
Jednotlivé soutěžní disciplíny, které byly přímou generálkou na televizní přenos z brněnského Boby centra, byla proložena zpěvem Kamila Střihavky a Lucie Bílé: "Připadám si tady jako malé tintítko, všechny holky jsou větší než já," posteskla si Lucka, jež do Brna přijela s malým Filípkem.
Po slavnostním defilé a společném focení se některá děvčata jako kuřátka rozběhla ke svým přátelům a rodičům, jež jim drží u každého kola palce v hledišti. Na všech je zatím vidět, že se jim z blýskání fotoaparátů točí hlava! "Už se mezi sebou známe a vypadá to, že z nás bude dobrá parta," nechala se slyšet jedna z finalistek, když probírala své šance na úspěch s jinou ze svých konkurentek.
Na řadu však může přijít úplně cokoliv! Ve světě je běžné, že konkurentky pak neznají v tvrdém boji bratra. Jak se traduje, údajně v Maďarsku si během zákulisního boje při finále byla děvčata schopna jedna druhé naříznout podpatek či zákeřně položit špendlík na židli… Kdo ví, co se stane letos v Brně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča Verča | 3. dubna 2006 v 18:04 | Reagovat

Ahojky moc fandím Vendulce Šmídové.Moooooooooooc ti budu držet palce.Přeji ti hodně úspěchu!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama